Хто може взяти участь у програмі?
Якщо ви або ваша родина виїхали з України через війну 24 лютого 2022 року або після цієї дати (або з 9 лютого 2022 року, побоюючись можливості вторгнення) і ви відповідаєте одному з наступних критеріїв:

- ви самотня жінка;
- ви були вимушені покинути свого чоловіка/партнера;
- ви або члени вашої родини мають інвалідність;

- ви не можете працювати через проблеми зі здоров’ям;

- ви літній/я чоловік/жінка (пенсійний вік);

- ви очолюєте сім’ю з дітьми;

- ви вагітна або жінка, що годує грудну дитину;

- ви або член вашої родини страждаєте на хронічні захворювання;

- и переміщений студент/молода людина.

 

Важливо знати, що не кожен, хто подає заявку, матиме право на допомогу. Тільки верифіковані особи, що найбільше потребують допомоги, можуть бути затверджені для отримання допомоги в рамках цієї програми. Окрім цього, якщо ви отримуєте або отримували гуманітарну допомогу від інших організацій протягом останніх 3 місяців, ви не можете отримати допомогу TERA.  

 

Сама подача на участь у програмі є безкоштовною. Але вас попросять надати згоду на збір та обробку ваших персональних даних для цілей гуманітарної допомоги. Польська Гуманітарна Акція разом із партнерами виступає як незалежна гуманітарна організація і наразі реалізує власний проект, який фінансується різними донорами.  

 

Онлайн-реєстрації на програму TeRA немаєб щскфльки вона здійснюється лише за попереднім записом по номеру +48 510 162 826. Інфолінія працює з 9:00 до 17:00 з понеділка по п’ятницю. Цей номер призначений лише для попередньої реєстрації. Після дзвінка потрібно особисто прийти в призначений час до обраного пункту реєстрації. Нижче ви знайдете список міст та адрес для реєстрації, а також окремий номер та пошту гарячої лінії, якщо у вас залишились питання.

 

Приходити всією родиною не потрібно, може прийти лише голова родини і  зареєструвати всіх членів своєї сім’ї, які зараз перебувають у Польщі, пред’явивши паспорт або інші документи, що підтверджують їх особу. При собі необхідно мати лише закордонний чи внутрішній паспорт зі штампом про перетин кордону після 3 лютого 2022 року для всіх членів родини. Наявність штампа бажана, але в деяких випадках не є суворо обов’язковою.

 

Дізнатись про результат участь, можна завдяки SMS-повідомленню про розгляд заявок. Процес обробки заявок та надання допомоги може займати до 7 робочих днів.

Якщо у вас виникають питання щодо програми, зателефонуйте за цим номером гарячої лінії програми 0 800 105 555, або напишіть на електронну пошту [email protected]

 

Тут можна ознайомитись із інформаційним положенням для заявників. 

 

Адреси, за якими попередньо зареєстровані особи можуть оформити заявку:

 

Перемишль, Український Дім – Народний Дім, вул. Тадеуша Костюшко 5

Старгард, Громадська кімната Об’єднання українців у Польщі, вул. Марії Конопницької 16

Кошалін, Громадська кімната Об’єднання українців у Польщі, вул. Юзефа Пілсудського 6/1

Ольштин, Ольштинський центр неурядових організацій, вул. Тараса Шевченка 1

Бартошице, Православна церква св. Андрія Апостола, вул. кс. Юзефа Понятовського 4