Spilno в Польщі

Про портал

Інформаційна платформа «ЮНІСЕФ Спільно» – це веб-портал, де зібрана актуальна та рятівна інформація, рекомендації та послуги для батьків, молоді та дітей, які тимчасово перебувають за межами України.

Зокрема, 25 лютого 2022 року понад 3.7 мільйонів українців перетнули кордон з України в Європу. Понад 60% із цих людей приїхали в Польщу. Переважна більшість із них – жінки та діти, які можуть стикнутись із різними труднощами.

ЮНІСЕФ разом із партнерами об’єднались, аби підвищити рівень обізнаності українців за кордоном щодо правил безпеки та адаптації в нових умовах. На порталі ви знайдете офіційну інформацію від: ЮНІСЕФ, інших установ ООН, урядових партнерів та довірених організацій громадянського суспільства. Більше інформації щодо діяльності ЮНІСЕФ в Польщі можна знайти тут: www.unicef.org/eca/poland

Для ЮНІСЕФ та партнерів важливо, щоб українські родини в Польщі та інших країнах мали доступ до зрозумілої та правдивої інформації про те, як адаптуватись до нового місця проживання за кордоном.

Саме тому ми створили веб-платформу «Спільно», на якій ви можете знайти актуальну інформацію від місцевих та міжнародних організацій щодо:

  • Реєстрації в новій країні;
  • Медичної, освітньої,
  • Гуманітарної та фінансової допомог;
  • Покращення психологічного стану;
  • Загальних правил безпеки мам та дітей, які рятуються від війни.

Ця важлива діяльність, спрямована на надання допомоги та підтримки дітям і сім’ям, переміщеним внаслідок війни в Україні, стала можливою завдяки безцінній підтримці, наданій різними небайдужими людьми, організаціями та благодійниками. Їх непохитна відданість і щедрість дозволили нам простягнути руку допомоги тим, хто найбільше постраждав від неспокою і потрясінь, пропонуючи життєво важливу допомогу, турботу і ресурси в цей складний період: